نقشه های شهرک خاوران به صورت تفکیکی و قطعات مشخص شده خاوران و آذران و همچنین نقشه هوایی شهرک خاوران به همراه ویدیویی از بررسی کلی نقشه با قطعه های تفکیکی با جزئیات کامل شماره های قطعه ها در زیر درج شده است که در زیر هر نقشه توضیحات مربوط به آن را میتوانید بخوانید.

نقشه شهرک خاوران و آذران به صورت تفکیکی

در نقشه زیر شما قطعات خاوران و آذران را می بینید به صورتی که در این نقشه منطقه خاوران از آذران جدا نشده است فقط شماره قطعات قابل مشاهده است . در نقشه ضمیمه شده قطعات مسکونی تجاری اداری ورزشی و آموزشی فاز یک به صورت کاملا مشخص در بخش غربی جاده زرنق در محدوده ای که ساختمان اداری شهرداری منطقه ۹ تبریز قرار گرفته مشخص شده اند ،و هم چنین بخش دیگری از قطعات که اکثرا تجاری و درمانی می باشند که در بخش غربی جاده زرنق و جنوب آزادراه تبریز-زنجان قرارگرفته اند.

 

نقشه فاز یک و دو شهرک خاوران و آذران

در این عکس شهرک خاوران تبریز از شهرک آذران جدا شده است به طوری که شهرک خاوران با رنگ قرمز و شهرک آذران به رنگ آبی جدا شده است محدوده فاز دو شهرک خاوران تبریز نیز بخش شرقی جاده زرنق می باشند که فعلا دارای نقشه تفکیکی نمی باشند و تنها به صورت امتیازهای ۱۹۰ متری با شماره پلاک های کلی ۲۵۰و۲۵۱ به فروش میرسند.

هم چنین لازم بذکر است قطعات شهرک آذران تبریز در غرب شهرک خاوران واقع شده است. قطعات شهرک خاوران تبریز به متراژهای تقریبی ۳۰۰ مترمربع به بالا می باشند و قطعات با متراژ پائین تر از ۳۰۰ بسیار نادر می باشند. این ناشی از تخصیص قطعات شهرک خاوران تبریز در ازای دو امتیاز فاز یکبه متراژ کل ۳۸۰ مترمربع می باشد. و اما در شهرک آذران تعداد قطعات با متراژ زیر ۳۰۰ مترمربع نسبت به خاوران تبریز بیشتر می باشد.

نقشه تفکیکی با جزئیات شهرک خاوارن و آذران تبریز

ویدیو نقشه کامل قطعات

در ویدیو زیر شما میتوانید نقشه خاوران را که از نزدیک قطعات را نمایش میدهد مشاهده و استفاده کنید

 

موسسه مشاورین خاوران میتواند با داشتن نقشه ها با جزئیات زیاد میتواند شما را در انتخاب قطعه و سهم در این شهرک شما را بیشتر راهنمایی نماید . باتوجه به این که قیمت قطعات و خرید سهم و امتیاز با توجه به موقعیت مکانی هر یک از آنها متفاوت است با داشتن و بررسی نقشه و راهنمایی تیم موسسه خاوران شما میتوانید با بودجه مالی مناسب در بهترین نقطه سرمایه گذاری کنید شما برای اطلاع از قیمت زمین در شهرک خاوران نیز در این قسمت کلیک کنید تا بعد از شناسایی دقیق مناطق قیمت حدودی هر قطعه را در فاز1 یا فاز 2 خاوران یا در شهرک آذارن انتخاب کنید . 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]